To będzie dobry trening

SIŁOWNIA I FITNES

TWOJA DROGA DO KONDYCJI

Co robimy

Zapoznaj się

z naszą oferą

Dobrze wyposażone wnętrza, profesjonalni instruktorzy, różnorodne zajęcia.

Co mówią on Nas nasi klienci ?

Sprawdź sam, to najlepsze potwierdzenia naszej dobrej renomy!

Ludzie mówią, że fizjoterapeuta to człowiek, który uszczęśliwia  cierpieniem. Sprawdziłam to na sobie - to prawda!

Do Centrum Rehabilitacji "KONDYCJA" trafiłam z bólem barku, który uniemożliwił mi jakikolwiek ruch lewą ręką. I nagle z osoby sprawnej i samodzielnej stałam się osobą wymagającą pomocy osób drugich praktycznie we wszystkich czynnościach dnia codziennego - ubieranie, mycie itp. Muszę przyznać, że jestem osobą, która nie lubi się leczyć, ale w tym przypadku cierpienie było zbyt duże, aby to zlekceważyć.

Trafiłam idealnie, bowiem trafiłam na "ręce, które leczą" doskonałej rehabilitantki p. Joli. Profesionalizm i skuteczność sprawiły cuda. Po zastosowaniu odpowiednich technik odzyskałam pełną sprawność w krótkim czasie i oczywiście pozbyłam się bólu.  Dziękuję i polecam wszystkim cierpiącym Centrum Rehabilitacji "KONDYCJA".

Ewa B.

Rekomenduję Centrum Rehabilitacji i Promocji Zdrowia  "KONDYCJA" w Częstochowie przy ul. Kontkiewicza 2, budynek Domu Pomocy Społecznej  jako miejsce przyjazne pacjentowi. Centrum poleciła mi koleżanka, która cierpiała z powodu bólu kręgosłupa i dopiero w "Kondycji" specjaliści skutecznie jej pomogli. Ponieważ szukałam takiej pomocy dla siebie, postanowiłam sprawdzić. Konsultację zamówiłam telefonicznie. Okres oczekiwania na wizytę 2 dni. Centrum działa w godz 16.00 - 22.00, a ceny za usługi są przystępne i praktycznie na każdą kieszeń. Miła, kompetentna obsługa i skuteczność terapii sprawiły, że zaprzyjaźniłam się z tym miejscem i korzystam z różnorodności oferty Centrum do dziś. Polecam.

Marta M.

Chętnie podzielę się moją opinią o usługach NZOZ KONDYCJA prowadzonego przez Stowarzyszenie PERASADA. Moja przygoda zaczęła się kilka lat temu, odkąd w fizjoterapii DPS pojawiły się bezpłatne zajęcia dla osób w wieku 60+. Jestem więc świadkiem zmian, jakie zachodzą obecnie, dzięki staraniom Stowarzyszenia. Pojawił się nowy sprzęt do ćwiczeń i do zabiegów fizjoterapeutycznych, fotele masujące, zadbano o klimatyzację w pomieszczeniach, piękny wystrój, świeże kwiaty na stoliku z wygodnymi fotelami, na których można odpocząć po ćwiczeniach. Panie, które pracują w Kondycji przejawiają wysoką kulturę osobistą, dużą fachowość i wyrozumiałość. Korzystanie więc z usług KONDYCJI to wielka przyjemność i radość. Polecam każdej osobie. Janusz Komsta

Janusz K.

Nie zwlekaj

Jeśli masz pytania dotyczące oferty zadzwoń lub wyślij email